для студентів

Час реалізувати потенціал студентів!
01
Як допомогти студенту потрапити на роботу до великої ІТ-компанії?
02
Як налагодити взаємодію між ІТ-сектором та навчальними закладами?
03
Як актуалізувати навчальні програми відповідно до потреб сучасних ІТ-компаній?
WHO WE ARE
ІТ-компанія AB Soft заснована понад 13 років тому в Одесі. За цей час ми зросли в кілька разів і сьогодні в нашому складі 500+ висококваліфікованих ІТ-спеціалістів: програмісти, QA-інженери, дизайнери, менеджери, лідери команд.

Наші спеціалісти розробляють cutting-edge телекомунікаційні продукти та багатофункціональні засоби корпоративної комунікації, якими користуються понад 450 тисяч компаній з усього світу; забезпечують їхню якість на всіх етапах розробки та підтримки; створюють високонавантажені сайти для клієнтів та підтримують їхню роботу.

Ми — родина! Тому кожний член команди оточений увагою та турботою, отримує унікальний соцпакет, який включає:

4 тижні оплачуваної відпустки та лікарняних.
Корпоративні уроки англійської та інші освітні івенти.
Медичне страхування, зокрема для рідних, консультації корпоративних лікарів.
Регулярні спортивні заходи: спорт-челенджі з призами, тренування з TRX, настільного тенісу, йоги, баскетболу, футболу.
Комфортні офіси з кухнями, лаунж-зонами, тренувальними залами та паркомісцями.
Тематичні культурні івенти.
Together
we can do IT
У 2020 році AB Soft стала співзасновником та активним членом суспільної організації Odesa IT Family, мета якої — підтримка та розвиток ІТ в регіоні: створення єдиної платформи для спілкування та обміну досвідом між компаніями, проведення досліджень ІТ-ринку, підтримка ІТ-спеціалістів, розвиток технологічної освіти та багато іншого.
Наш спільний з Odesa IT Family фокус — на допомозі вишам, актуалізації навчальних програм, профорієнтації студентів та запровадженні дуальної програми навчання.

Ми раді запропонувати такі види співпраці:

Запровадження дуальної освіти. Можливість для студентів проходити інтернатуру та надалі працевлаштуватися в компанію AB Soft за результатами співбесіди.

Актуалізація програм освіти. В рамках партнерства із суспільною організацією Odesa IT Family ми пропонуємо рецензування та допомогу у спільній розробці актуальних освітніх програм.

Проведення спеціалістами AB Soft різноманітних онлайн- та офлайн-лекцій для студентів технічних та інших спеціальностей.

Організація спільних івентів для студентів та абітурієнтів.

Розширена співпраця з викладачами в межах організації навчального процесу та студентської практики.

Наша мета — спільно з вишами створити адаптивну систему актуалізації навчальних програм різноманітних технічних напрямків.
Если вы студент технологического ВУЗа и хотите работать с нами, присылайте свое резюме. Наши рекрутеры обязательно дадут обратную связь и, возможно, вы станете частью нашей команды.
на позицію intern
Надсилайте резюме
Ми хочемо, щоб з одеських вишів випускалися нові Стіви Джобси та Ілони Маски. Ми зацікавлені в тому, щоб вести активний діалог з навчальними закладами, та відкриті до ваших пропозицій щодо співпраці.

Написати нам: Marketing@ab-soft.net

 

Зателефонувати нам: +380 (48) 785-78-10 (пн-пт 09:00-18:00)